špecialistaka BOZP

Miesto práce: Senica

Typ pracovného miesta: trvalý pracovný pomer

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Do tímu nášho klienta hľadáme autorizovaného Špecialistu/ku bezpečnosti práce, ochrany pred požiarmi a ochrany životného prostredia.

Mzdové podmienky (brutto):
od 1 500 EUR/mesiac
Horná hranica mzdy je v závislosti od skúseností kandidáta

Medzi jeho/jej hlavné náplne práce bude patriť:
• Tvorba predpisov a Zabezpečenie ich dodržiavania v oblasti BOZP, OPP, ŽP a ergonómie na pracovisku
• Sledovanie právnych predpisov, ako aj odporúčaní materskej spoločnosti v príslušnej oblasti a implementácia nových nariadení do praxe
• Tvorba a aktualizácia interných smerníc BOZP a PO
• Návrh a zavádzanie nápravných a preventívnych opatrení, kontrola ich dodržiavania a pravidelný reporting vedeniu spoločnosti
• Kontrola používania osobných ochranných prostriedkov
• Príprava a účasť na auditoch, udržiavanie a rozvoj systému environmentálneho, energetického a bezpečnostného manažmentu podľa ISO
• Identifikácia bezpečnostných a environmentálnych rizík, ako aj miest so zvýšeným požiarnym nebezpečenstvom na jednotlivých pracoviskách, evidencia a údržba registra rizík
• Zabezpečenie vykonávania energetického auditu a príprava opatrení
• Príprava a realizácia školení v oblasti BOZP, OPP, ŽP, zaškolenie prijatých zamestnancov
• Príprava cieľov a úloh bezpečnosti a enviromentu a ich pravidelné vyhodnocovanie
• Vyšetrenie úrazov a havárií, vedenie evidencie
• Analýza príčin a príprava nápravných a preventívnych opatrení, precvičovanie havarijného plánu
• Kategorizácia a evidencia vznikajúcich odpadov, tvorba reportov a hlásení pre štátnu správu
• Komunikácia s dodávateľmi služieb a prác v oblasti bezpečnosti a enviromentu, koordinácia výkonu strážnej služby

Zamestnanecké výhody, benefity:
• 13. a 14. plat
• Príspevok do III.piliera DDS
• Príspevok na stravu v hodnote 3,90€ z čoho si zamestnanec platí 1€
• Masáže
• Voľný vstup do Senickej plavárne aj pre rodinných príslušníkov
• Zľavy do fitness centier v Senici
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, svadby alebo za odpracované roky
• Výlety a športové podujatia aj pre rodinných príslušníkov hradené firmou
• Vitamíny, ovocné balíčky, darčeky na Safety day, Týždeň zdravia a Vianoce
• Očkovanie proti chrípke
• Možnosť kariérneho rastu
Informácie o výberovom konaní
Prosíme uchádzačov, aby zobrali na vedomie, že kontaktujeme iba kandidátov vybraných na osobný pohovor spĺňajúcich požadované kritériá.

Miesto výkonu práce bude Senica ako aj dcérska spoločnosť v Nitre.

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:
Microsoft Office – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft PowerPoint – pokročilý

Vodičský preukaz:
B

Počet rokov praxe:
3

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• Schopnosť byť nekompromisný.
• Schopnosť plánovania a organizovania.
• Technické myslenie a schopnosť analyzovať
• Schopnosť predvídania.
• Prísnosť a precíznosť