Práca je na ŽIVNOSŤ, mzda od 3000€ mesačne.
Hľadá sa manažér/ka pre každý kraj resp. pre celé Slovensko.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Hľadáme skúsených obchodníkov a vedúcich lídrov s preukázateľnou praxou v akomkoľvek biznise, no s chuťou pracovať práve v realitách. Pokiaľ hľadáte zmenu, či uplatnenie v obchode v ktorom chcete zanechať viditeľnú stopu a skutočne vybudovať niečo veľké, vyskúšajte to s nami.

ZA STRETNUTIE NIČ NEDÁTE, NO MÔŽETE SI VEĽA ODNIESŤ.

* Hľadáme kolegov so skúsenosťami vo vedení obchodného týmu a preukázateľnými výsledkami.
* Plnenie ambicióznych plánov a dodržanie vysokých štandardov kvality služieb je výzva, ktorú radi a ľahko zvládame. Vašou úlohou bude denne pomáhať novým, či menej skúseným maklérom a naučiť ich naším overeným princípom práce a zvládaniu každodenných prekážok.
* Nábor, výber, adaptácia nových realitných maklérov.
* Otváranie nových pobočiek.
* Komunikácia / spolupráca s partnerskými realitnými kanceláriami a investormi.
* Zúčastňovanie sa na odborných poradách a školeniach.
* Organizovanie pravidelných porád a školení pre realitných maklérov.
* Práca na nových projektoch spoločnosti.
* Vyhľadávanie obchodných príležitostí

Iné výhody:

* profesionálne zaškolenie, s ktorým Vaša cena na trhu práce stúpne niekoľkonásobne
* pravidelné školenia, teambuildingy, celofiremné letné akcie
* nadštandardné finančné ohodnotenie + odmeny za dosiahnuté výsledky
* vízia, nové produkty a neustále zlepšovanie procesov
* podpora tímu profesionálov, odborníkov a milovníkov svojej práce

Informácie pre uchádzača:

Pokiaľ nemáte požadované vysokoškolské vzdelanie, ponúkame Vám možnosť zapracovať sa ako realitný maklér a po dosiahnutí stanovených cieľov Vám dáme šancu ukázať sa na poste Oblastného manažéra.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B
Iné znalosti:

Lotus Notes, Microsoft Access, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, MS Project, OpenOffice, SAP

Všeobecne požadované znalosti:

* výborná schopnosť komunikovať
* chuť učiť sa novým veciam
* vôľa cestovať
* nadšenie pre naše služby
* spoločenský prístup,láska k ľuďom, k Slovensku
* vodičský preukaz a vlastné auto
* živnostenský list
* viera v seba samého

V prípade záujmu o pracovnú ponuku Vás poprosíme posielať vaše životopisy s predmetom oblastný manažér resp. oblastná manažérka na cvbratislava@hrglobal.sk