Logo HR Global

 

Aktualizované dňa 10.05.2021

 

Keďže je Vás čím ďalej viac a viac, čo nás samozrejme veľmi teší, sme sa ako firma rozhodli, že Vám pravidelne budeme v článkoch prinášať naše novinky.

Ako prvé je pozícia operátora výroby do Senice. Je to práca v oceliarenskej firme, kde môžete využiť rôzne benefity a ak ste z okolia Senice, tak by Vám mohlo určite vyhovovať, že nemusíte za cestou cestovať tak dlho. Viac o danej pozícii nájdete v článku:

 

Keďže v poslednej dobe bolo dosť náročné zohnať nových klientov tu na Slovensku, rozhodli sme sa do nášho tímu zavolať nového koordinátora pre nemecky hovoriace krajiny. Zatiaľ sa ukazuje v najlepšom možnom svetle, keď sa mu podarilo vybaviť novú pracovnú príležitosť a to rovno s tým, že pracujete priamo pre nemeckú firmu. Ide o prácu kamionistu dvojosadky. Bližšie informácie o tejto pozícii nájdete na:

 

Taktiež sa nám podarilo pre Vás vybaviť ďalšiu pozíciu ako obrábač kovov CNC frézar do Malaciek. Veľká výhoda je v tom, že môžete pracovať aj na trvalý pracovný pomer, ale aj na živnosť. Bližšie informácie o pracovnej pozícii nájdete v článku:

 

Dlhodobo zháňame ľudí na tieto pracovné pozície:

 

V prípade hocijakých otázok nás neváhajte kontaktovať na náš email:

info@hrglobal.sk

 

Ďakujeme za pozornosť.